Hlášení – OPERATION DAYBREAK

Výsadek dopadl na zem za rozbřesku. Až na pár odřenin jsou všichni v pořádku. Bohužel nemůžeme najít munici a vše další pro splnění diverzní akce. Přesouváme se a zhruba po 2 km náš průzkum narazí na německou hlídku. Jednoho z Němců likvidujeme, další dva se dávají na útěk. Bohužel nás tato přestřelka stojí čas a náš kontakt z místního odboje již není na plánovaném místě schůzky. Zároveň nám dochází munice, nemáme ani nálože. Máme zakreslen muniční sklad nepřítele. Je umístěn v lomu vzdáleném zhruba 1,5 km. Podaří se nám jej obsadit, nepřítel kladl odpor, ale moment překvapení zafungoval. Přemísťujeme střelivo a nálože. Z úkrytu na nás neočekávaně pálí další Němec. Velitel je mrtev a další člen výsadku zraněn. Připravujeme nálože a pak již muniční sklad není skladem.

Konečně se nám podařilo spojit se s velitelstvím. Dostáváme pokyn k přesunu do sektoru D5 a máme si vyzvednout zprávy v mrtvých schránkách. První skupině se to podařilo, bohužel druhou překvapila německá hlídka. Další dva mrtví. První skupina ještě stačí uskutečnit přepad proviantního skladu a přitom náhodně osvobozuje zajatce. Je nás o několik více. Máme plány jednotlivých vědeckých zařízení i fungování jejich ostrahy. To se podařilo získat při likvidaci německého důstojníka. Oba objekty likvidujeme a přesouváme se na hlavní vědeckou základnu vzdálenou zhruba 7 km.

Němci všude posilují svoje jednotky. Nemáme moc času, podle odboje maximálně do devíti hodin. Je to už 26 hodin co jsme na území nepřítele. Jdeme do toho v mlze a pomáháme si navíc dýmovnicemi. Nepřítel je připraven a tak je to boj, kde pro nás rozhodla náhoda, že Němcům přestal střílet hlavní kulomet na nejvyšší budově základny. Postupně obsazujeme a čistíme základnu. Hlídky hlásí, že se blíží německá posila. Bereme vědeckou dokumentaci a vše vyhazujeme do povětří. Přesunujeme se dalších 5 km k vyzvednutí. Za dalších dvě hodiny jsme již na naši základně. Bohužel bez 4 spolubojovníků. Přesto je úkol splněn.

Les robes de mariée sexy désignent souvent les robes courtes et mignonnes. Vous aurez totalement la mobilité pour danser ou vous déplacer. Vous aurez deux points à bien mémoriser : assurez-vous que la robe va bien la couleur de la peau, Robe De Mariée Sexy

Comments are closed.